آموزش استخراج و نصب بازی های دیتا دار

آموزش استخراج و نصب بازی های دیتا دار 

ممکنه شما هم براتون پیش اومده باشه یک بازی از یک سایت دانلود کنید و پایینش هم نوشته باشه بازی دیتا دار هست و باید دیتای بازی رو دانلود کنید.

آموزش استخراج و نصب بازی های دیتا دار


دیتای بازی چیست؟

همون حجم اصلی بازی و برنامه هست که به دلیل حجیم بودن فایل، و مشکل در ذخیره سازی یک فایل جداگانه برای دانلود واستون قرار میدن که به بازی وصل کنید.
خب در اپتدا که فایل دیتا رو دانلود میکنید میبینید که در یک فایل ZipیاRARفشرده شده، برای استخراج فایل از حالت فشرده من برنامه win rar رو بهتون پیشنهاد میکنم.
!برای دانلودش فقط کافیه تو گوگل سرچ کنید: دانلود Win rarبرای اندروید.
خب بعد از اینکه فایل رو از حالت فشرده خارج کردید یک پوشه براتون باز میشه،
در اون به دنبال پوشه ای باشید که اسمش با com.شروع بشه و پوشه رو کامل علامت بزنید .

انتقال رو انتخاب کنید و بعد در حافضه داخلی گوشیتون به دنبال پوشه ای باشید که اسمش androidهست اون رو باز کنید و داخلش پوشه obbرو انتخاب کنید و همون پوشه که اسمش با com.شروع شده رو به داخل پوشه obbانتقال بدید و بعدش از بازی لذت ببرید.

!بازی های دیتا دار معمولا حجم سنگینی دارن که همه اون رو نمیشه داخل یک فایل APKقرار داد یا وقتی قرارشون بدن بازی کند کار میکنه یا مشکلاتی براش پیش میاد به همین دلیل هست که باید دیتا رو در حافضه گوشی بزارید.

بدون دیتا این بازی ها اجرا نخواهند شد و دانلود به تنهایی نسخه ی نصبی بازی هیچ فایده ای نداره

پیشنهاد می شود از سایر مطالب آموزنده و کمیاب موجود در سایت بهره ببرید تا بتوانید زندگی با کیفیت و با دانش بالاتری داشته باشید .

برای استفاده و مشاهده ی این مطالب می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید .

 

و برای انتقال به صفحه ی اصلی سایت بر روی همین متن کلیک نمایید 

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های مختلف